آمار

59

سرویس ها

4729

کاربران فعال

335828

سفارشات کل

250

نمایندگان

☆ فالور اینستاگرام ☆


درباره ما

ما در پرشین پنل بهترین خدمات فالوورهای اینستاگرام را به شما ارائه می دهیم که می توانید فوراً از آنها بهره مند شوید. مزایایی که ما در بالا ارائه می دهیم برای همه خدمات ما معتبر است. به همین دلیل است که پرشین پنل بهترین مکان برای خرید فالوور واقعی برای اینستاگرام است. علاوه بر اینستاگرام، ما بسیاری از خدمات دیگر را برای تمام پلتفرم های رسانه های اجتماعی ارائه می دهیم. از فالوور گرفته تا لایک، هر چیزی که فکرش را بکنید، می توانید بدست آورید. اگر علاقه مند هستید، می توانید بررسی کنید و لایک اینستاگرام بخرید تا خدمات ما را امتحان کنید!

متن اضافه


    خرید فالوور اینستاگرام   

چرا تعداد فالوورهای اینستاگرام مهم هستند؟


خرید فالوور اینستاگرام به عنوان بهترین سرمایه گذاری بعدی شماست. اینستاگرام با بیش از 1 میلیارد کاربر فعال، فرصت های زیادی را در اختیار کسانی قرار می دهد که می خواهند صدای خود را در شبکه های اجتماعی بالا ببرند. نرخ تعامل بیشتر از همیشه است و انتظار نمی رود به این زودی ها کاهش یابد. اگرچه اینستاگرام برای اولین بار به عنوان نسخه کپی اسنپ چت وارد شد، اما اکنون اینستاگرام با رابط کاربری که نمونه ای برای استانداردهای امروزی است، دل مردم را به دست آورده است.  این شبکه اجتماعی ویژگی های بسیار زیادی را ارائه می دهد که آن را از بقیه متمایز می کند. به حدی که این ویژگی های خلاقانه توجه فیسبوک را به خود جلب کرد. به همین دلیل است که فیس بوک در سال 2012 اینستاگرام را خریداری کرد و اکنون زیرمجموعه فیس بوک است. این یک سرمایه گذاری هوشمندانه از سمت فیسبوک بود. همانطور که می بینیم، فیس بوک هنوز هم با پلتفرم های مختلف مانند اینستاگرام و واتس اپ، محبوبیت خود را حفظ می کند.
درست مانند هر پلتفرم دیگر شبکه های اجتماعی، تعداد فالوورهای اینستاگرامی که دارید مهم است. اگر اکانت شما فالوورهای زیادی داشته باشد، به مرور زمان, دریافت فالوورهای بیشتر آسان تر می شود. البته می توانید سعی کنید به روش های ارگانیک تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید. توصیه ها و راه های زیادی برای جذب فالوورهای بیشتر در اینستاگرام وجود دارد. اگرچه آنها درست هستند، اما ممکن است زمان مشخصی برای موفقیت در تجربه شبکه های اجتماعی خود نداشته باشید. به همین دلیل است که در نظر گرفتن خرید فالوور ایده بسیار خوبی است و به عنوان یک افزایش سریع تعداد فالوورهای مورد نظر شما در نظر گرفته می شود.

 

دلایل کلیدی برای خرید فالوور اینستاگرام


زمانی که ما شروع به استفاده از شبکه های اجتماعی در دوران اولیه خود کردیم، صرفاً برای سرگرمی بود. با این حال، شبکه های اجتماعی دیگر فقط برای سرگرمی نیستند. امروزه می‌توانیم بسیاری از برندها، شرکت‌ها و سازمان‌ها را ببینیم که از رسانه‌های اجتماعی برای اهداف سودآور استفاده می‌کنند. از زمانی که اینستاگرام به یک پلتفرم محبوب تبدیل شد، می‌توان انواع مختلفی از استفاده از آن را چه برای سرگرمی و چه برای اهداف تجاری مشاهده کرد.
اینستاگرام حتی اگر می‌خواهید از آن‌ برای کسب درآمد و تبلیغ برند خود استفاده کنید، پروفایل‌های تجاری نیز ارائه می‌دهد. درست مانند یک حساب کاربری ساده، می توانید آن را به راحتی ایجاد و استفاده کنید. اینستاگرام با ارائه همان تجربه کاربری آسان از همه کاربران خود پشتیبانی می کند. پروفایل های تجاری برای تبلیغ کار شما عالی هستند و به عنوان یک پروفایل معمولی می توانید فالوورهای واقعی اینستاگرام را برای آن جذب کنید.
اگر هدف شما کسب درآمد در اینستاگرام است، لازم نیست پروفایل تجاری داشته باشید. شما می توانید با پروفایل شخصی خود نیز یک تأثیرگذار باشید. از آنجایی که اینستاگرام محتوای کوتاهی مانند ویدیوهای کوتاه ارائه می دهد، تأثیرگذاری در اینستاگرام کار سختی نیست و سرگرم کننده نیز میباشد.
برای شروع کسب درآمد در اینستاگرام، می توانید بدون توجه به نوع پروفایلی که دارید، فالوور واقعی اینستاگرام بخرید، هر فالوور اینستاگرام به اکانت شما افزوده میشود. چه یک نام تجاری یا یک پروفایل تأثیرگذار، داشتن فالوور اینستاگرام بسیار مهم است. اگر تصمیم به خرید فالوور اینستاگرام دارید، می توانید شروع سریعی برای رشد حساب خود داشته باشید.

 

مزایای خرید فالوور اینستاگرام


خرید فالوور واقعی اینستاگرام باعث صرفه جویی در وقت شما برای رشد اکانت می شود. ممکن است بخواهید این کار را به روشی ارگانیک انجام دهید. با این حال، همیشه امکان پذیر نیست. فرض کنید یک مغازه سوغاتی افتتاح کرده اید و می خواهید آن را تبلیغ کنید. اینستاگرام یک راه عالی برای انجام این کار است. با این حال، شما سرمایه گذاری زیادی برای آن فروشگاه انجام داده اید و می خواهید هر چه زودتر شروع به کسب درآمد کنید. اگر سعی می کنید به طور ارگانیک فالوور به دست آورید، باید بین تمام کارهای خود برای آن وقت بگذارید. به همین دلیل است که خرید فالوور به شما کمک می کند، اما چگونه؟
ما اشاره کرده ایم که خرید فالوور اینستاگرام راه خوبی برای رشد سریع حساب شما است. اینها برخی از مزایایی است که با خرید فالوور اینستاگرام به دست می آید:

فالوور واقعی:
وقتی ماجراجویی موفقیت خود را در اینستاگرام با فالوورهایی که از پرشین پنل خریداری کرده اید شروع می کنید، این تعداد  فالوور به شما کمک می کند فالوورهای ارگانیک دریافت کنید. فالوورهای اینستاگرام شما با توجه به تعداد فالوورهای فعلی شما افزایش می یابد. اگر می خواهید به مردم دسترسی پیدا کنید، خرید فالوور راه ارتباط و موفقیت شما را تسهیل می کند.

اعتماد و اعتبار:
با خرید فالوور اینستاگرام، فقط تعداد فالوورهای خود را افزایش نمی دهید بلکه اعتماد افرادی که از پروفایل شما بازدید می کنند را به دست می آورید. آنها فکر می کنند که اگر شما چنین تعداد فالوور دارید، پس حساب شما چیزی است که ارزش دنبال کردن دارد و ممکن است یک حساب جعلی در نظر گرفته نشود.

دیده شدن:
خرید فالوور اینستاگرام سرعت دیده شدن شما را در برنامه افزایش می دهد. دیده شدن در اینستاگرام به چه معناست؟ این شانس را دارید که محتوای شما را به افراد بیشتری نشان دهد. صفحه اکسپلور در اینجا نقش مهمی ایفا می کند. اگر می خواهید اکانت شما شناسایی شود، خرید فالوور راهی عالی برای شروع این فرآیند است.

 

نحوه خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوورهای اینستاگرام از پرشین پنل بسیار آسان و همچنین بسیار امن است. ما به هیچ گونه اطلاعات خصوصی مانند رمز عبور شما و غیره نیاز نداریم. ما شما را مجبور نمی کنیم هیچ فرمی را پر کنید یا چیزهای زیادی بنویسید. با وبسایت ما می توانید به راحتی و سریع فالوور بخرید. می توانید دستورالعمل های زیر را مشاهده کنید:

روش اول - سفارش فالوور به تعداد دلخواه :
برای اینکه بتوانید تعداد فالوور دلخواه خود را دریافت کنید به صفحه اصلی سایت مراجعه کرده و در جدولی که مشاهده میکنید از در کادر انتخاب دسته بندی فالوور اینستاگرام را انتخاب میکنید و سپس در کادر نوع خدمت , نوع فالوور مورد نظر را انتخاب میکنید. در کادر پایین تر تعداد مورد نظرتان و در کادر لینک آیدی پیج مورد نظرتان را وارد میکنید و ثبت سفارش انجام میدهید.بعد از پرداخت و برگشت به وبسایت سفارش شما شروع خواهد شد.

روش دوم – سفارش پکیجی:
در این روش از کادر های بالا که تعداد فالوور بصورت پکیجی مشخص شده, پلن مورد نظر را انتخاب میکنید و سپس با وارد کردن آیدی پیج خود و پرداخت مبلغ سفارش شما استارت میشود.

به خاطر داشته باشید که هنگام خرید فالوور اینستاگرام، پروفایل شما باید عمومی باشد. اگر نمایه شما خصوصی است، توصیه می کنیم برای دریافت فالوورهای خود، آن را به عمومی تبدیل کنید. سپس در صورت تمایل می توانید دوباره آن را خصوصی کنید. همچنین می توانید فالوورهای واقعی و فعالی را خریداری کنید که فالوورهای جعلی نیستند. با انتخاب یکی از بسته های فالوور ما بهترین فالوورها را در بازار بدست آورید.

 

چرا پرشین پنل؟

ما به عنوان پنل ارائه دهنده خدمات شبکه های اجتماعی, تجربه کاربری آسانی را به شما پیشنهاد می کنیم، درست مانند اینستاگرام. همانطور که در بالا مشاهده می کنید، روش ما برای به دست آوردن فالوور اینستاگرام بسیار آسان است. ما مزایایی مانند موارد زیر را ارائه می دهیم:

   - ما هرگز رمز عبور یا اطلاعات خصوصی و امنیتی شما را درخواست نمی کنیم. ما یک محیط امن با خدمات قانونی ارائه می دهیم. بنابراین هیچ مشکل هک یا غیرقانونی وجود ندارد.
   - ایمنی با پرشین پنل یک قدم جلوتر است. سیستم ما بر اساس گواهی SSL اجرا می‌شود، بنابراین هنگام خرید از ما، تمام اطلاعات شما ایمن حفظ می‌شوند.
   - پرشین پنل 24/7 با شماست. اگر مشکل یا کمکی دارید، می توانید هر زمان که بخواهید از پشتیبان آنلاین سایت ما با ما تماس بگیرید.
   - ما فالوورهای ارزان اینستاگرام را پیشنهاد می کنیم. قیمت های ما بسیار مناسب و ارزان تر از هر ارائه دهنده دیگری است.
   - پرداخت برای فالوورها بسیار آسان و مطمئن است. شما می توانید هزینه فالوورها و سایر خدمات را از طریق درگاه پرداخت های مطمئن پرداخت کنید.

 

ویژگی های ما

افزایش طبیعی فالوور

داشتن فالوور زیاد خودبخود باعث جذب فالوور های طبیعی و واقعی میشود.

سرعت ارسال بالا

سرعت ارسال فالوور های ما بسیار مناسب میباشد.

افزایش نرخ تعامل

هرچه فالوور بیشتری داشته باشید باعث افزایش نرخ تعامل شما خواهد شد

پشتیبانی 24 ساعته

در صورت بروز هرگونه مشکلی با پشتیبانی ما در ارتباط باشید

کیفیت متنوع خدمات

در پرشین پنل میتوانید انواع فالوور با کیفیت های متنوع را دریافت کنید.

درگاه پرداخت امن

درگاه پرداخت آنلاین امن و معتبر جهت پرداخت هزینه خدمات

نمونه کار


سئوالات متداول

سوالات متداول


برای پیج خصوصی (پرایویت) هم میتوان فالوور زد؟

خیر. برای ثبت درخواست فالوور حتما باید پیج عمومی یا پابلیک باشد . در صورتی ه پیج شما زمان ثبت سفارش خصوصی باشد سفارش شما با مشکل مواجه خواهد شد و مسئولیت آن برعهده خود شخص است.


خرید فالوور اینستاگرام باعث غیرفعال شدن پیج نمیشود؟

خیر. فالوور هایی که پرشین پنل ارائه میدهد از سرورهایی هستند که کیفیت خوبی دارند و هیچگونه مشکلی برای پیج شما ایجاد نمیکند.


فالوور ها چقدر ریزش خواهند داشت؟

ریزش در تعداد فالوور خریداری شده امری طبیعی است و از 5 درصد تا 30 درصد نیز ریزش در فالوور مشاهده میکنید. بسته به نوع و کیفیت سرویس ریزش ها متفاوت خواهد بود.


چگونه فالوور بخرم؟

با توجه به ویدئو آموزش ثبت سفارش خرید فالوور میتوانید تعداد فالوور دلخواه خود را سفارش دهید.نظرات کاربران

تماس با ما

نام

پست الکترونیک

موضوع

پیام

تلفن

09394683520

پست الکترونیک

prshianpanel@gmail.com

نشانی

prshianpanel.ir