آمار

59

سرویس ها

4729

کاربران فعال

335828

سفارشات کل

250

نمایندگان

قیمت گذاری ما

درباره ما

در پرشین پنل می تواندی با خیال راحت و به آسانی آمار پیج خود را بالا ببرید. تعداد سیو شدن پست, تعداد بازدید و دفعات بازدید از پست شما نشان دهنده محبوبیت و مورد توجه قرار گرفتن پست شما خواهد بود. بنابراین تعلل نکنید و آسان ترین روش برای بهبود آمار پیج و پست هایتان را از دست ندهید.شما میتوانید با این روش به سمت ایجاد ارتباط عمیق تر با فالوور هایتان و ایجاد تفاوت در کسب و کارتان پیش بروید.

متن اضافه


       خدمات اکسپلور اینستاگرام       

 

خدمات اکسپلور اینستاگرام شامل چه مواردی میشود؟

خدمات اکپسلور یعنی مواردی که باعث میشوند پست شما در صفحه اکسپلور اینستاگرام نمایش داد شود. یکی ازاین موارد پروفایل ویزیت می باشد یعنی تعداد بازدید از پروفایل شما. مورد بعدی تعداد ایمپرشن و ریچ می باشد که هر یک به ترتیب یعنی تعداد نفراتی که پست شمارا مشاهده کرده اند و یا آن را رد کرده اند و ریچ یعنی تعداد دفعاتی که پست شما توسط افراد دیده شده است.مورد بعدی که خیلی برای وایرال شده پست مهم است تعداد سیو پست می باشد یعنی چندبار و توسط چند نفر پست شما در علاقه مندی افراد ذخیره شده است.

 

اهمیت داشتن پروفایل ویزیت, سیو پست و ریچ و ایمپرشن و ...  چیست؟

اگر می خواهید حساب شما به افراد زیادی پیشنهاد شود، بازدیدهای پروفایل را خریداری کنید. انجام این کار تاثیر مثبتی روی الگوریتم اینستاگرام خواهد داشت و به مخاطبان زیادی دسترسی خواهید داشت.اگر ایمپرشن بالایی داشته باشید نیز روی الگوریتم اینستاگرام تأثیر مثبت خواهد گذاشت و پست های شما احتمالاً توسط اینستاگرام در اکسپلور ارائه می شود. به این ترتیب می توانید مخاطبان بیشتری را جذب کنید. داشتن سیوهای زیاد اینستاگرام تاثیر مثبتی بر الگوریتم اینستاگرام دارد. اگر می‌خواهید در مدت کوتاهی در اینستاگرام به موفقیت برسید، می‌توانید سیوهای اینستاگرام را خریداری کنید تا حساب کاربری خود را یک قدم جلوتر از بقیه پیش ببرید.

 

معرفی مختصری خواهیم داشت درباره هر یک ا خدمات اکسپلور اینستاگرم که هر یک به چه معنایی هستند و چه کاربردی دارند و چگونه میوان آمار را افزایش داد:

 

قابلیت ذخیره اینستاگرام چیست؟

برای شروع سفر خود در صفحه کاوش اینستاگرام، سیو پست اینستاگرام بخرید! قابلیت ذخیره اینستاگرام می تواند کلید موفقیت شما باشد. همانطور که احتمالاً می توانید از نام آن حدس بزنید، این ویژگی به شما امکان می دهد پست های سایر کاربران را ذخیره کنید. اگر یکی از دنبال کنندگان شما یکی از پست های شما را لایک کند و بخواهد بعداً آن را مشاهده کند، ممکن است تصمیم بگیرد آن را ذخیره کند. برای انجام این کار، آنها بر روی نماد نشانک زیر پست کلیک می کنند. یک پست را می توان به صورت جداگانه ذخیره کرد یا به مجموعه اضافه کرد. ویژگی Saves می‌تواند ابزاری فوق‌العاده برای افزایش نرخ تعامل شما و مشهور شدن در اینستاگرام باشد. نمی توانید کسی را برای ذخیره پست های خود پیدا کنید؟ نگران نباشید می توانید سیوهای اینستاگرام را از پرشین پنل خریداری کنید.

 

پروفایل ویزیت اینستاگرام چیست؟

خرید پروفایل ویزیت اینستاگرام برای قرار گرفتن در مرکز توجه کاربران اینستاگرام بسیار اهمیت داد . همانطور که می دانید، اگر می خواهید دستاوردهای قابل توجهی در بازاریابی دیجیتال به دست آورید، باید در اینستاگرام حضور داشته باشید. یکی از گام‌های حیاتی برای عملکرد عالی در اینستاگرام، حفظ تعداد بالای بازدید از پروفایل است. معیار بازدید از پروفایل یکی از معتبرترین منابعی است که نشان می دهد افراد چند بار روی نمایه شما کلیک می کنند. به خاطر داشته باشید که فقط در صورت داشتن یک حساب تجاری می توانید تعداد بازدیدهای نمایه را در هفت روز گذشته مشاهده کنید. احتمالاً می‌دانید که موفقیت در اینستاگرام به این معنی است که می‌توانید قراردادهای تجاری امضا کنید و از طریق بازاریابی شبکه های اجتماعی شروع به کسب درآمد کنید. اگر می خواهید معروف شوید و از اینستاگرام درآمد بالایی کسب کنید، حتما باید به خرید بازدید پروفایل اینستاگرام از پرشین پنل فکر کنید.

شما نمی توانید بدون داشتن حساب تجاری متوجه شوید که نمایه شما در هفته گذشته چند بازدیدکننده داشته است. به همین ترتیب، شما نمی توانید هیچ اطلاعات ارزشمندی از اینستاگرام مانند ایمگرشن، ریچ و غیره را مشاهده کنید. به همین دلیل است که ما به شدت توصیه می کنیم حساب اینستاگرام خود را به یک حساب تجاری تبدیل کنید. نگران نباش؛ برای انجام این کار نیازی به داشتن یک شرکت ندارید. اگر پروفایل تجاری دارید، اینستاگرام به شما امکان می‌دهد آمارهای زیادی در مورد محتوای خود مشاهده کنید و این می‌تواند در یادگیری نوع پست‌هایی که مخاطبان شما می‌پسندند بسیار موثر باشد.

پروفایل ویزیت اینستاگرام اهمیت زیادی دارند زیرا در واقع نوعی تعامل نیز هستند. تعامل افراد با پست های شما با دیدن پست های شما شروع می شود. اگر کاربران پست شما را مشاهده کنند، این یک تعامل است. اگر محتوای شما به اندازه کافی خوب باشد، کاربران حتی ممکن است تصمیم بگیرند که از نمایه شما عبور کنند و عکس های دیگر شما را مشاهده کنند. با این حال، تحقق آن ساده نیست. با این حال، می‌توانید با خرید بازدید نمایه این کار را انجام دهید.

 

چرا باید ایمپرشن اینستاگرام بخریم؟

برای افزایش نرخ قرار گرفتن در معرض دید اینستاگرام، باید ایمپرشن اینستاگرام را بخرید! اگر می خواهید در بازاریابی دیجیتال به موفقیت برسید، باید در اینستاگرام قوی باشید. یک ارزش کلیدی برای عملکرد خوب در اینستاگرام این است که بازدید های خود را بالا نگه دارید. این مقدار نشان می دهد که یک پست چند بار مشاهده شده است. با این حال، این اطلاعات تنها زمانی معنی دار می شوند که بدانید میزان دسترسی چقدر بالا بوده است. به این ترتیب اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که آمارهای زیادی را در مورد پست های خود مشاهده کنید و این می تواند برای درک نوع محتوایی که مخاطبان شما دوست دارند بسیار مفید باشد. داشتن تعداد زیادی ایمپرشن به الگوریتم می‌گوید که پست‌های شما را تقویت می‌کند و شما لایک‌ها، فالوورها و مواردی از این قبیل دریافت خواهید کرد و در نهایت می‌توانید یک اینستاگرامر محبوب باشید.

 

تفاوت بین ایمپرشن و ریچ چیست؟

آیا در مورد ایمپرشن ها و ریچ اینستاگرام گیج شده اید؟ اجازه دهید به تفصیل توضیح دهیم. ایمپرشن نشان می‌دهند که در مجموع چند بار پست‌های شما نمایش داده شده‌اند، فرقی نمی‌کند روی آن کلیک شده باشد یا خیر. از سوی دیگر، Reach نشان می دهد که چه تعداد از افراد محتوای شما را دیده اند.

بیایید فرض کنیم که آمار ریچ پست شما مقدار 1000 (تعداد افرادی که پست شما را مشاهده کرده اند) را نشان می دهد، اما ایمپرشنها 2000 است. پس می دانید که با پست خود، افراد را به شدت جذب کرده اید که دو بار آن را مشاهده کرده اند. در شرایطی مانند این، الگوریتم اینستاگرام فکر می‌کند که اگر پست چندین بار برای هر کاربر دیده شود، پس به شدت راضی کننده است. این الگوریتم این محتوا را در صفحه کاوش اینستاگرام تبلیغ می کند و به بسیاری از افرادی که شما را نمی شناسند اجازه می دهد پست شما را مشاهده کنند. به این ترتیب اینستاگرام مردم را سرگرم می‌کند و باعث می‌شود مدت طولانی‌تری از این اپلیکیشن استفاده کنند و در مقابل، دید، لایک، فالوور و غیره را افزایش می‌دهید، بنابراین قطعاً یک وضعیت برد-برد است.

همانطور که می بینید، ایمپرشن ها در اینستاگرام بسیار مهم است. با خرید impressions اینستاگرام، نتایج را به سرعت مشاهده خواهید کرد زیرا چیزی شبیه خرید لایک یا فالوور نیست. با استفاده از الگوریتم خود اینستاگرام، مستقیماً بینندگان ارگانیک را جذب می کند. بنابراین، چرا آن را امتحان نکنید؟ برای رشد سریع حساب خود، Impression های اینستاگرام را از پرشین پنل دریافت کنید.

 

 

ویژگی های ما

سرعت ارسال بالا

تمام خدمات با سرعت بالا ارسال میشوند

ورود به اکسپلور

از دلایل ورود به اکسپلور آمار خوب پیج است

نرخ تعامل بالا

هرچه آمار پیج بالاتر باشد نرخ تعامل بیشتر است

پشتیبانی قوی

پشتیبان آنلاین ما هر لحظه پاسخگو شماست

خدمات متنوع

سرورهای متنوع برای انواع آمار پیج

درگاه پرداخت امن

درگاه پرداخت امن و معتبر برای پرداخت

نمونه کار


مشکل در بارگذاری

سوالات متداول


زمان حضور بعد از رزرو نوبت4

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده،


آیا مشاور انتخابی شامل می شود؟4

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده،


چگونه می توانم نوبت رزرو کنم؟4

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.


گروه سلامت چه کسانی هستند؟4

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده،نظرات کاربران

تماس با ما

نام

پست الکترونیک

موضوع

پیام

تلفن

09394683520

پست الکترونیک

prshianpanel@gmail.com

نشانی

prshianpanel.ir