Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/prshianp/public_html/unit/buy-instagram-view.php on line 24
پرشین پنل l افزایش فالور لایک ویو کامنت اینستاگرام |

آمار

59

سرویس ها

4729

کاربران فعال

335828

سفارشات کل

250

نمایندگان

قیمت گذاری ما

درباره ما

در پرشین پنل برای رشد پیج اینستاگرام خود می توانید بازدیدهای اینستاگرام را خریداری کنید. اگر می‌خواهید یک پیج تأثیرگذار شناخته شوید،تعداد ویو ها پیج شما را بیشتر نمایان می‌کنند. اگر یک پیج شرکتی یا یک پروفایل حرفه ای دارید، تعداد بازدید از پست های شما بسیار حائز اهمیت خواهد بود .

متن اضافه


        خرید ویو (بازدید) اینستاگرام       

 

اهمیت بازدید (ویو) ویدیوی اینستاگرام چیست؟

الگوریتم اینستاگرام ویدیوهای با تعامل بالا و بازدید زیاد را ترجیح می دهد. همچنین، مردم تعجب خواهند کرد که چگونه توانستید این تعداد بازدید برای ویدیوهای خود داشته باشید. این به قدرت شما می افزاید.

 

چرا تعداد بازدید اینستاگرام مهم است؟

اگر هدف شما افزایش محبوبیت در شبکه های اجتماعی است، باید بازدیدهای اینستاگرام را خریداری کنید. پس از انتشار اینستاگرام ، این پلتفرم به سرعت یک ویژگی اشتراک‌گذاری ویدیو را در برنامه پیاده‌سازی کرد تا با پلتفرم‌های ویدیویی محبوب‌تر مانند YouTube رقابت کند. اکنون که این پلتفرم حتی از همیشه بزرگتر شده است، باید به این فکر کنید که خرید بازدیدهای اینستاگرام چقدر سودمند خواهد بود زیرا می توانید به سرعت محبوب و معروف شوید. اگر احساس می کنید زمان درخشش شما فرا رسیده است، بازدیدهای فوری خود را از پرشین پنل خریداری کنید و اولین قدم را برای ستاره شدن در اینستاگرام بردارید.

ابتدا، اینستاگرام ویژگی ویدیو را با امکان اشتراک گذاری ویدیوهای 15 ثانیه ای بروز کرد، اما بعداً این محدودیت به 60 ثانیه افزایش یافت. اینستاگرام خود را از یک برنامه اشتراک گذاری عکس به یکی از بزرگترین پلتفرم های شبکه های اجتماعی تبدیل کرد. با این حال، گاهی اوقات، گرفتن بازدید برای ویدیوهای شما ممکن است چالش برانگیز باشد. اگر با دستیابی به مخاطبان گسترده‌تر مشکل دارید یا نیاز به افزایش بازدید ویدیو دارید، باید بازدیدهای اینستاگرام را خریداری کنید.

بسیاری از کسب و کارها یا برندها به اهمیت حضور در اینستاگرام پی برده اند. به لطف Instagram Insights و سایر برنامه‌هایی که تجزیه و تحلیل‌های فعالیت شما را نشان می‌دهند، به راحتی می‌توانیم بگوییم که ویدیوهای اینستاگرام یکی از پر تعامل‌ترین نوع محتوا هستند.

 

چرا باید برای اینستاگرام ویو بخریم؟

بازدید زیاد گرفتن ویدئو های شما در اینستاگرام ممکن است کمی دشوار باشد. به همین دلیل است که می توانید یک میانبر بزنید و بازدیدهای اینستاگرام را از راه کوتاهی دریافت کنید. خرید ویو اینستاگرام مزایای زیادی دارد. از جمله:

- به طور مستقیم بر افزایش محبوبیت شما تأثیر می گذارد. اگر تعداد بازدیدهای زیادی در اینستاگرام خود دارید، این ویدیوها می توانند شهرت شما را بهبود بخشند. به این دلیل که متأسفانه، مردم تمایل دارند کیفیت ویدیوهای شما را فقط بر اساس تعداد دفعات مشاهده آن قضاوت کنند. به همین دلیل است که در صورت خرید بازدید، این شانس را خواهید داشت که ویدیوی خود را در این پلتفرم رسانه اجتماعی وایرال کنید.

- اگر یک اینفلوئنسرهستید، می توانید توجه یک برند را به خود جلب کنید. اگر ویدیوی شما وایرال شود و افراد زیادی در سراسر جهان آن را ببینند، نه تنها توسط افراد، بلکه توسط شرکت هایی که ممکن است به همکاری آنلاین با شما فکر کنند نیز مورد توجه قرار خواهید گرفت. اگر صاحب یک شرکت هستید، خرید بازدیدها همچنین منجر به افزایش وفاداری و اعتماد به برند می‌شود که می‌تواند در درازمدت سطوح بالاتری از درآمد را ایجاد کند. ویدیوهای شما بازدیدهای اینستاگرام بیشتری را به پروفایل شما هدایت می کند. آنها می توانند محتوای دیگر شما را دوست داشته باشند یا شما را دنبال کنند تا مطالب بیشتری از شما ببینند. این اقدامات همچنین می تواند باعث افزایش ترافیک اینستاگرام یا وب سایت شما شود.

- بازدیدهای اینستاگرام خریداری شده به شما کمک می کند تا حساب کاربری خود را از یک نمایه معمولی به نمایه یک اینفلوئنسر به شگفت انگیزترین شکل تبدیل کنید. ویدئوها موثرترین منبع تعامل در اینستاگرام هستند. بنابراین، اگر می‌خواهید بازدیدهای ویدیویی زیادی داشته باشید و این محبوبیت را برای مدت طولانی حفظ کنید، باید به طور مرتب ویدیوها را آپلود کنید و مطمئن شوید که مردم آن‌ها را تماشا می‌کنند.

- زمانی که تعداد بازدیدهای ویدیویی شما بیشتر باشد، دریافت قراردادهای حمایت مالی، کمپین های بازاریابی وابسته و محتوای برند از شرکت های بزرگ برای شما بسیار آسان تر خواهد بود. بنابراین، سرمایه‌گذاری شما در محصولات ما، یعنی لایک‌ها، فالوورها و بازدیدهای ویدیویی اینستاگرام، قیمت تبلیغات شما به‌عنوان اینفلوئنسر بالاتر خواهد بود و بهترین معاملاتی را که احتمالاً می‌توانید دریافت کنید، دریافت خواهید کرد.

-الگوریتم اینستاگرام با پیشنهاد ویدیوهای شما به مخاطبان جدیدتر، به سختی کار شما پاداش می دهد و نمایش محتوای شما در صفحه اکسپلور بسیار آسان تر خواهد بود. با کمک صفحه کاوش اینستاگرام، می توانید بازدیدهای خود را یک شبه دو برابر کنید.

- اگر در ویدیوی وایرال شده، سایر اکانت‌های شبکه های اجتماعی خود را به درستی ذکر کنید، این احتمال وجود دارد که سایر شبکه‌های اجتماعی شما نیز با نمایه اینستاگرام شما رشد کنند. همه چیز در پلتفرم های رسانه های اجتماعی به هم مرتبط است و شما فرصت رشد ارگانیک را از دست نخواهید داد.

ویژگی های ما

سرعت ارسال بالا

ویو ها با سرعت بالا برای شما ارسال میشوند.

ورود به اکسپلور

مقدمه ورود به اکسپلور ویو مناسب پست هاست.

افزایش نرخ تعامل

نرخ تعامل ارتباط مستقیم با تعداد ویو دارد

پشتیبانی قوی

پشتیبان آنلاین ما هر لحظه پاسخگو شماست

خدمات متنوع

سرور های متنوع برای ویو پست ها

درگاه پرداخت امن

درگاه پرداخت امن و معتبر برای پرداخت

نمونه کار


سئوالات متداول

سوالات متداول


آیا بازدیدهای ویدیویی اینستاگرام خودکار ارسال میشوند؟

بله,  تمام خدمات پرشین پنل توسط سرورها و به صورت خودکار انجام میشوند.


آیا می توان دید یک نفر چند بار ویدیوی اینستاگرام ما را مشاهده می کند؟

خیر,متأسفانه نمی توانید ببینید چه کسی ویدیوی شما را چندین بار مشاهده کرده است.


آیا می توان دید چه کسی ویدیوهای ما را مشاهده کرده است؟

خیر, شما نمی توانید نمایه هایی را که ویدیوهای شما را مشاهده کرده اند مشاهده کنید. با این حال، می توانید ببینید که چند نفر ویدیوهای شما را دیده اند.


چقدر زمان میبرد ویوهای اینستاگرام خود را دریافت کنم؟

معمولا سرورها آنی استارت ویو را میزنند اما گاهی ممکن است با چند دقیقه تاخیر استارت انجام شود.نظرات کاربران

تماس با ما

نام

پست الکترونیک

موضوع

پیام

تلفن

09394683520

پست الکترونیک

prshianpanel@gmail.com

نشانی

prshianpanel.ir